Корзина
283 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
ПРАЦЮЄМО НА ПОВНУ З ДОТРИМАННЯМ ВСІХ КАРАНТИННИХ НОРМ!БЕЗПЕЧНИЙ ШОПІНГ
+380968869614
+380508265006
+380961185394
УкраинаКиевПетропавлівська Борщагівка, Магазин-салон в ТЦ "Будмайдан" пав. 4А [tel.: 0982689680 / 0992689680] / / Магазин-салон: Львів, ул. Зелена, 238 [заїзд з вул. Луганська 1-Б] - [tel.: 0968869614 / 0508265006]
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
SAVEN - Saving Energy
Корзина

Камін своїми руками

Камін своїми руками

Тільки у нас - забудова каміна крок за кроком!  Ми покажемо, як зробити камін своїми руками щоб він радував око і виконував свою основну задачу - опалення будинку. Застосування крок за кроком загальноприйнятих правил і норм дозволить виконати безпечно установку каміна.

Монтаж каміна крок 1 - установка і підключення камінної топки.


При виконанні установки каміна в першу чергу необхідно поставити камінну топку і підключити її за допомогою димових труб і, при необхідності підвести повітря ззовні. Слід пам'ятати, що основа повинна бути міцною і негорючою. Найбільш популярно це виконання стяжки. Топку можна вбудовувати на фундаменті або на підставці під топки. Кухон ком юа рекомендує встановлювати камінну топку на спеціальній підставці, це легко і зручно, а ще є можливість регулювати висоту каміну, оскільки ніжки підставки регулюються. При підключенні каміну, рекомендується добре в ньому пропалити і перевірити герметичність з'єднань димових труб. Після гарного прогріву камінної топки неприємний запах, що супроводжують затвердіння фарби повинен пройти. Труби внутрішнього згоряння, як правило, досить добре збираються, досить їх з'єднати між собою без використання додаткових засобів. Якщо на з'єднаннях виявлені сліди витоку, то можна використовувати спеціальний високотемпературний силікон для ущільнення. На цьому етапі виконання установки каміна варто встановити дистриб'ютор робити розводку повітря по кімнатах. Ви можете побудувати камін своїми руками, інструкція допоможе створити камін вашої мрії.

Монтаж каміна крок 2 - дизайн і ізоляція

Наступним кроком виконання установки каміна є співмірності та виділення пробігу конструкції корпусу. Ми повинні пам'ятати, що навколо вкладу має бути порожній простір забезпечуючи вільний прохід повітря. Конструкцію і ізоляцію корпусу можна виконати декількома способами, нижче ми представляємо два найпопулярніших.

Економічна версія: конструкція з профілів, комплектація картон-гіпс і ізоляція стрічкою і шерстю.
Версія екологічна і сучасна: забудова і, одночасно, ізоляція з плит, створення ізоляційної конструкції.
Монтаж каміна гіпсо-картонному


У разі установки каміна гіпсо-картонном, в першу чергу, визначаємо пробіг горизонтальних алюмінієвих профілів UW на підлозі. На цьому етапі важлива точність, щоб зберегти хороші пропорції і рівний пробіг стінок корпусу.

Наступний хороший крок різання профілів (наприклад, за допомогою ножиць для різання металу) і кріплення горизонтальних профілів на підлозі. Профілі  на підлозі, прикріплені ми можемо визначити розмір профілів горизонтальних  на стелі. У разі установки прямої ми можемо використовувати одне скорочення до точних, поліровані профілі, вертикальний профіль  вертикально до стелі (ховаємо в профілі рівні  на підлозі) в різних кутах установки і, прикладаючи спиртової рівень ми можемо позначити хід горизонтальних профілів на стелі таким чином, щоб бічні стінки були добре вирівняні.

У цьому момент виконання установки каміна, ми можемо приступити до бажання інших профілів вертикальних.


В першу чергу добре закріпити профілі вертикальні задні, а потім приступити до ізоляції задньої стінки каміна, як на фото вище. У випадку утеплення мінеральною ватою задню стінку ізолюються плитами мінеральної ізоляції. Шерсть ізоляційної стрічки закріпити стороною алюмінієвої фольги в напрямку топки. Ізоляційні вовни повинна бути форма, таким чином, щоб самі підтримували в собі і між профілями. З'єднання плит вати між собою і з профілями з'єднуємо (скотчем). Краще вибрати хорошої якості стрічку (скотч) з міцністю 350 градусів за Цельсієм, тоді ми впевнені в її надійності.

Коли задня стінка вже поставлена, ми можемо закінчити ізолювати вертикальну і бічні.

Потім навколо фасаду топки встановлюємо як вертикальні профілі CW і горизонтальні UW.


На цьому етапі виконання установки каміна дуже важлива також точність щодо пробігу фасаду вкладу.


Коли ми зробили вже всю конструкцію і ізольовані бічні стінки, ми можемо виконати ізоляція фронтонной стіни каміна. У разі монтажу ізоляційних плит повинні також пам'ятати про вирізання отворів на решітки на вході і виході.


Для побудови стінок каміна, ми тут можемо використовувати плити, картон, гіпс але все це повинно бути жаростійким. Потрібно також пам'ятати про вирізання отворів на решітки на вході і виході. Коли у нас встановлені бічні пластини, ми можемо приступити до монтажу плит фасадних. Отвір на вклад камін повинен бути вирізаний на одному диску, не повинен виникати на стику декількох плит.
Наступним кроком виконання установки каміна є шпаклівки стиків плит. У з'єднання плит також повинна бути втоплена стрічка з скловолокна.
Коли шпаклівка висохне, можна приступити до стяжки. Слід мати на увазі, що роботи, виконані на цьому етапі будуть видні в кінцевому результаті. Досягнення повинно бути зроблено ретельно і рівномірно, так, щоб корпус був прямий, без нерівностей.

У разі установки на компакт-дисках створення изоляционно конструкцій, таких як плити вермикулітові для установки. Ізоляцію і конструкцію, одночасно, ми робимо з тих же плит. Немає необхідності використовувати конструкції з профілів. Задню стінку каміна і плити добре протерти від пилу, а потім виділили задню стінку каміна. Дуже легко побудувати камін своїми руками, схема яку ми показали в статті не є важкою, а навпаки дуже легка. Для цього потрібно придбати тільки комплектуючі до каміна в нашому інтернет-магазині, це ви зможете зробити перейшовши за посиланням: 

Після установки задніх плит встановлюємо нижні плити для підлоги. Наступний крок-кріплення бічних пластин, які приклеюються до стіни і задніх дисків. Плити з'єднують за допомогою клею і шурупів. Пластини, що з'єднують повинні бути шириною не менше 15 см. Пластини, що з'єднують приклеюємо так, щоб вони були склеєні з опорної плити. Наступним кроком є ​​монтаж плит фронтових аналогічним чином, як і бічних.


Монтаж каміна крок 3 - обробка

Наступним кроком виконання установки каміна є оздоблювальні роботи, такі як грунтовка для плит і фарбування в залежності від вашого бажання і проекту каміна.

Коли корпус закінчений, ми можемо встановити решітки для камінів і декоративні елементи, наприклад, планки або декоративний камінь. Такого роду декоративні елементи ми можемо встановити на клей в картузі. На цьому етапі установки каміна немає обмежень тільки уява.

Ми, Кухон ком юа, з вами розібралися як встановити камін своїми руками, фото допоможе вам розібратися як скласти камін своїми руками. У нас ви зможете придбати такі товари як піч чавунна, камінні топки, комплектуючі.

Другие статьи