Корзина
226 отзывов
Распродажа! Экономия до 12000 грн.!Подробнее
+380
96
886-96-14
+380
50
826-50-06
+380
96
118-53-94
УкраинаКиев: Петропавловская Борщаговка, Магазин-салон в ТЦ "Будмайдан" пав. 4А (Большая окружная дорога) / / ЛЬВІВ: магазин-салон по вул. Луганська 6 (Зелена, 238)
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
SAVEN | Saving Energy
Корзина
Чим обігріти домівки у міжопалювальний сезон і як заощадити на опаленні

Чим обігріти домівки у міжопалювальний сезон і як заощадити на опаленні

Чим обігріти домівки у міжопалювальний сезон і як заощадити на опаленні

З 1 квітня 2017 року підприємства паливно-енергетичного комплексу України припинили надавати послуги опалення, НАК «Нафтогаз України» у декілька разів знизив імпорт природного газу. Опалювальний сезон практично закінчився. Разом із тим скоротяться платіжки населення на комунальні послуги, однак і знизиться температура у помешканнях, адже синоптики не прогнозують швидкого настання літа. Натомість вони стверджують, що цьогорічні холоди настануть раніше, погода буде нестійкою а зима - лютою і морозною. Не додасть тепла у наші оселі й нестабільна ситуація із газозабезпеченням  України.

Усі ці чинники змушують нас задуматись: чим обігріти домівки у міжопалювальний сезон, як убезпечити себе від можливих перебоїв з постачаннями газу,  які альтернативні способи опалення і чи можливо заощадити кошти на обігріві наших помешкань, зберігаючи при цьому комфортну температуру?

 

Ціни на газ в Україні

 

                Серед найбільш привабливих альтернативних способів обігріву можна обрати:

  1. Обігрів за допомогою електроенергії відрізняється простотою монтажу і відносно невисокою ціною обладнання, може використовуватись у невеликих приміщеннях, які використовуються не часто (наприклад у дачних будинках). Використання електроенергії  для довготривалого обігріву чи обігріву приміщень з великою площею не рекомендують через дороговизну цього методу.
  2. Використання сонячної енергії дає змогу в сонячні дні навіть у холодні пори року обігрівати будівлю і нагрівати воду, однак, незважаючи на всі переваги, через значну вартість обладнання, його незначну потужність, низьку рентабельність,  не постійну наявність сонця, цей спосіб не набув суттєвої популярності в Україні.
  3. Тепловий насос – один із самих економних способів опалення. Він працює від електромережі і перетворює геотермальну енергію в тепло для обігріву будинку. Однак і цей тип опалення має суттєві недоліки: висока початкова вартість, дороге обслуговування і низький коефіцієнт корисної дії.

Ще однією цікавою альтернативою автономному і централізованму газовому опаленню може слугувати обігрів приміщень за допомогою камінів і топок, де у якості палива використовують дрова. Сучасне дровяне опалення суттєво відрізняється від старих систем, у яких використовувались великі цегляні печі. Вони виконували функцію теплообмінника – нагріваючись, їх поверхня передавала тепло повітрю в приміщенні. Такі системи були вкрай неефективними, тому сформувався стереотип про дороговизну опалення дровами.

 

Опалення дровами за допомогою каміну

 

Сучасні ж камінні топки і печі – складні високотехнологічні системи, які спроектовані таким чином, щоб отримати максимум енергії від процесу горіння і розподілити її з найбільшою користю для нас. Не зупиняються на досягнутому й виробники (Kawmet, Kratki, InvictaEurocomUniflam та ін.), які постійно удосконалюють свої продукти і збільшують їх коефіцієнт корисної дії. Завдяки широкому асортименту, великому діапазону потужностей (5-30 kW), наявності водяного контура, системи допалу димових газів, можна підібрати оптимальний варіант для обігріву приміщень будь-якої площі.

Тому в системах опалення, дров’яні камінні топки, печі і каміни займають впевнені позиції і мають багато переваг:

·         Простота в експлуатації;

·         Екологічність;

·         Економність;

·         Довговічність;

·         Простота монтажу

Окрім того, встановивши у домі камін чи піч ви зможете не тільки насолоджуватися всією красою вогня, а й самі вибирати температуру повітря у вашій оселі.

Таким чином, встановлення у домівці каміну чи печі в якості основного чи додаткового джерела тепла – це можливість вирішити проблему з опаленням, позбутись залежності від енергоносіїв, зекономивши при цьому кошти при встановленні і подальшому обігріві помешкань.

На сайті kyhon.com.ua розміщено великий асортимент камінних топок, камінів-печей, біокамінів, електрокамінів, камінних порталів, а також всього необхідного для їх монтажу і експлуатації.

Зверніться до наших менеджерів, які нададуть Вам безкоштовну кваліфіковану консультацію і допоможуть підібрати оптимальне рішення для опалення вашої оселі. 

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...