




Опалювальна конвекційна піч Rud Pyrotron Кантрі 03
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвекційні печі Pyrotron Кантрі (печі булерьян) є високоефективними опалювальними приладами для автономного опалення житлових і комерційних приміщень. Відмінною особливістю печей Pyrotron Кантрі (Булерьян) виробництва Руд Экзост Систем є велика економічність і потужність печі, при аналогічних габаритних розмірів печей інших виробників. Унікальна, запатентована система допалювання пічних газів «Пиротрон», забезпечує екологічність, високий ККД, високу потужність і економічність. Часть воздуховодов системы дожига печных газов «Пиротрон» расположены на задней стенке печи, что является дополнительным ребром жесткости. Стоимость печи при этом одинаковая, т.е. за те же деньги Вы получаете печь с большей мощностью и возможностью обогрева большей площади. Печи изготавливаются в соответствии с ТУ У 28.2-38198149-002:2014. Печи Rud Pyrotron Country успешно прошли испытания в европейской лаборатории и имеют сертификат качества, экологичности и безопасности европейского образца по стандартам EN 13240-2001 и EN 13240-2001/A2:2004. Печь булерьян Пиротрон Кантри [Тип 03] позволит гарантированно отапливать любые жилые и производственные помещения площадью до 240 кв.м. (высота потолка 2.5 м). Работает на твердом топливе: брикеты, дрова и древесные отходы и т.д.) КПД булерьяна составляет более 75% за счет двухфазного сгорания топлива - на первой стадии топливо тлеет и выделяет печные газы, на второй стадии печные газы полностью сгорают, благодаря этому одной загрузки бункера хватает для непрерывного отопления в течении 6-12 часов. Цвет подставки - любой. Подставка не входит в комплект и заказывается дополнительно. Технічні характеристики Найменування Піч конвекційна Rud Пиротрон Кантрі П-03 Об'єм приміщення, м3 600 Потужність, кВт 25.41 ККД, % 75.12 Витрата палива, кг/год 3.431 - 7.228 Температура вих. димохідних газів, З 338.4 Висота, мм 905 Ширина, мм 640 Глибина, мм 1130 Вага, кг 140 Діаметр димоходу, мм 150 Характеристики підтверджені Test Report #153000016/314/4 від 07.12.2015 Testing Laboratory TZBaS виданий Certificate #0033/104/2015 Матеріали Сталь марки 08КП. Труба погнуті на дорновом трубогиб з ЧПУ без овализации і ссужений в місцях згину зі сталі марки 08КП діаметром 76мм. Зварювання напівавтоматом на прмышленном зварювальному обладнанні. Для виготовлення частин печі використовувався верстат для плазмового різання металу з ЧПУ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Стан | Новий |
| Розташування печі | Будь-яке |
| Матеріал топки | Сталь |
| Коефіцієнт корисної дії | 75.12 % |
| Вид пального | Тверде |
| Швидкість нагрівання повітря | 15 куб. м/хв |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Виносна топка | Ні |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Температура диму з труби | 100 град. |
| Вага | 140 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Номінальна потужність | 25410 Вт |
| Тип печі | Одноярусна |
| Парогенератор | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Кошик для каменів | Ні |
| Каміння для печі | Ні |
| Бак для води | Ні |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кошик для дров | Ні |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість завантажень палива в добу | 3 раз/добу |
| Об'єм камери згоряння | 150 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина топкових дверцят | 350 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Висота | 905 мм |
| Висота скла дверцят | 231 мм |
| Висота топкових дверцят | 350 мм |
| Ширина скла дверцят | 319 мм |
| Глибина | 1130 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Система допалювання топкових газів "Pyrotron" |
| Джерело живлення | Дрова |
| Площа обігріву | 240 |
| Загальна висота | 905 |
| Загальна довжина | 1130 |
| Загальна ширина | 640 |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Торгові магазини, Дача, Будинок, Виробниче приміщення |
- Ціна: Ціну уточнюйте





