




Опалювальна піч Rud Pyrotron Кантрі 01 з духовкою й варильною поверхнею, декоративна обшивка (бордова)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвекційні печі Pyrotron Кантрі з духовкою (печі булерьян) є високоефективними опалювальними приладами для автономного опалення житлових і комерційних приміщень. Відмінною особливістю печей Pyrotron Кантрі (Булерьян) виробництва Руд Экзост Систем є велика економічність і потужність печі, при аналогічних габаритних розмірів печей інших виробників. Унікальна, запатентована система допалювання пічних газів «Пиротрон», забезпечує екологічність, високий ККД, високу потужність і економічність. Частина повітроводів системи допалювання пічних газів «Пиротрон» розташовані на задній стінці печі, що є додатковим ребром жорсткості. Вартість печі при цьому однакова, тобто за ті ж гроші Ви отримуєте піч з більшою потужністю і можливістю обігріву більшої площі. Печі виготовляються відповідно до ТУ У 28.2-38198149-002:2014. Печі Rud Pyrotron Country успішно пройшли випробування в європейській лабораторії і мають сертифікат якості, екологічності та безпеки європейського зразка за стандартами EN 13240-2001 і EN 13240-2001/A2:2004. Піч булерьян Пиротрон Кантрі [Тип 01] з духовкою дозволить гарантовано опалювати будь-які житлові і виробничі приміщення площею до 80 кв. м. (висота стелі 2.5 м). Працює на твердому паливі: брикети, дрова і деревні відходи тощо) ККД булерьян становить понад 75% за рахунок двофазного згоряння палива - на першій стадії паливо тліє і виділяє пічні гази, на другій стадії пічні гази повністю згоряють, завдяки цьому однією завантаження бункера вистачає для безперервного опалення протягом 6-12 годин. Колір підставки - будь. Підставка не входить в комплект і замовляється додатково. Технические характеристики Наименование Печь конвекционная Rud Пиротрон Кантри П-01 с духовкой Объем помещения, м3 200 Мощность, кВт 10.42 КПД, % 70.75 Расход топлива, кг./час 1.387 - 3.147 Температура исх. дымоходных газов, Сo 184.4 Высота, мм 845 Ширина, мм 560 Глубина, мм 810 Вес, кг 90 Диаметр дымохода, мм 120 Характеристики подтверждены Test Report #153000016/314/2 от 07.12.2015 Testing Laboratory TZBaS выдан Certificate #0033/104/2015 Материалы Сталь марки 08КП. Труба погнута на дорновом трубогибе с ЧПУ без овализации и ссужений в местах гиба из стали марки 08КП диаметром 76мм. Зварювання напівавтоматом на прмышленном зварювальному обладнанні. Для виготовлення частин печі використовувався верстат для плазмового різання металу з ЧПУ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Стан | Новий |
| Розташування печі | Будь-яке |
| Матеріал топки | Сталь |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вид пального | Тверде |
| Швидкість нагрівання повітря | 10 куб. м/хв |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Виносна топка | Ні |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Площа обігріву | 80 кв.м |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Температура диму з труби | 100 град. |
| Вага | 90 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Номінальна потужність | 11400 Вт |
| Тип печі | Двоярусна |
| Парогенератор | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Кошик для каменів | Ні |
| Каміння для печі | Ні |
| Бак для води | Ні |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кошик для дров | Ні |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість завантажень палива в добу | 3 раз/добу |
| Об'єм камери згоряння | 50 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина топкових дверцят | 310 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Висота | 845 мм |
| Висота скла дверцят | 231 мм |
| Висота топкових дверцят | 310 мм |
| Ширина скла дверцят | 319 мм |
| Глибина | 810 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна висота | 845 |
| Особливості | Система допалювання топкових газів "Pyrotron" |
| Джерело живлення | Дрова |
| Загальна довжина | 810 |
| Загальна ширина | 560 |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Торгові магазини, Дача, Будинок, Виробниче приміщення |
| Наявність | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте


