


Гриль переносний антивандальний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гриль переносний антивандальний. Дуже зручний, потужний гриль. Не знімна решітка (12 мм). Товщина корпусу 4 мм. Труба-підстава 76 мм. Решітка має 3 положення для вибору правильного температурного режиму. Поворотний. Переносний. Пофарбований екологічною вогнестійкою фарбою «Pyrolak» (Греція) витримує до 1000 градосов. Вага без упаковки 51 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Місткість шампурів | 1-5 (шт) |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Квадратна |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Є |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 51 кг |
| Довжина | 840 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 250 мм |
| Довжина робочої поверхні | 525 мм |
| Ширина робочої поверхні | 415 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Немає |
- Ціна: 5 910 ₴

