Продавец SAVEN - Saving Energy развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
326 отзывов
ПОЛУЧИ БЕСПЛАТНЫЙ ВЫЕЗД МАСТЕРА НА ОБЪЕКТПОДРОБНЕЕ ЗДЕСЬ
+380968869614
+380508265006
+380961185394
УкраинаКиевПетропавловская Борщаговка, Магазин-салон в ТЦ "Будмайдан" пав. 4А [tel .: 0982689680/0992689680] / / Магазин-салон: Львов, ул. Луганская 1-Б] - [tel .: 0968869614/0508265006]
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
SAVEN - Saving Energy
Корзина

Преимущества компании Kratki

Преимущества компании Kratki

Компанія Kratki є відомим виробником повітряних камінних топок, топок з водяним контуром, газових, вільностоячих камінів, біокамінів, камінних решіток, камінних корпусів, а також елементів необхідних для монтажу камінів. Працює на ринку від 1998 року.

Завдяки динамічному розвитку і широкому асортименту продуктів компанія Kratki швидко зайняла лідируючі позиції в Європі серед компаній, які виготовляють каміни.

1730 продуктів в продажу

 

Компанія Kratki працює глобально

Продукти компанії Kratki ви знайдете в Польщі а також в таких країнах як Швеція, Норвегія, Фінляндія, Литва, Латвія, Естонія, Білорусь, Росія, Україна, Чехія, Словенія, Словаччина, Німеччина, Кіпр, Греція, Іспанія, Португалія, Голландія, Бельгія, Франція, Румунія, Болгарія, Австрія, Швейцарія, Італія та багато інших.

 

ФІЛЬМ ПРО КОМПАНІЮ

Запрошуємо Вас ознайомитись з промо-фільмом компанії Kratki. Побачте на власні очі технологію виробництва: кафлярний завод, малярський цех, місце обрізки каменю, зварювальні роботи, лазери, а також багато іншого.

 

 

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА

Компанія Kratki володіє новітнім обладнанням, і особливо можна виділити лазерні станки для обрізки (TruLaser 5030 fiber (L41) - 3 kW, TruLaser 5030 fiber (L56) - 5 kW TruLaser 5030 fiber (L68) - 5 kW, Punch: TruMatic 3000 fiber - 3 kW).

 

Роботизовані зварювальні станції забезпечують часткову автоматизацію процесу виробництва і підвищення його ефективності.

 

 

1998

рік створення компанії

 

 

ПІДТРИМКА ПАРТНЕРІВ

Компанія Kratki бере участь в виставках

Протягом 2013-201 б року взяла участь в понад 60 різних виставках на території Польщі а також в Європі чим зміцнює позицію своєї марки на міжнародному ринку.

Організовує навчання і тренінги

Проводить безкоштовне навчання для монтувальників та торгових партнерів (польських та закордонних)

Проектує салони для партнерів

Тільки протягом 2015-2016 року запроектували 50 партнерських салонів.

Надає маркетингові матеріали

Матеріали представляють різні лінії продукції. Вони є доступні в електронному і друкованому варіанті, що дає доступ до всієї технічної інформації про продукти компанії.

 

ЩО ГАРАНТУЄ КОМПАНІЯ KRATKI?

Висока якість продукції

Постачає продукти лише високої якості за доступною ціною і постійно поширює асортимент.

Міжнародне охоплення

Постійний пошук нових ринків. Презентація марки на міжнародних виставках та інвестування в рекламу.

Підтримка партнерів

Будування міцних зв'язків з польськими та міжнародними партнерами .

Інноваційність

Визначення стандартів і поточних тенденцій а також швидка відповідь на потреби ринку і споживачів.

Логістична підтримка

Розвиток інфраструктури для зберігання товару згідно норм ІСО та ефективна реалізація замовлень.

 

КОМПАНІЯ В ЦИФРАХ

Дорога розвитку від фірми зробленої в гаражі до відомого і шанованого виробника була довгою і не завжди легкою. Проте сьогодні компанія регулярно представляє продукцію на найважливіших подіях і виставках нашого сектору. Є лауреатом багатьох престижних нагород. Завдяки досконалому вивченню своєї галузі, спрямованому на потреби клієнта а також на швидку реакцію змін на ринку компанія може похвалитись однією з найвищих позицій на європейському ринку камінів, а її вироби є доступними майже в 60 країнах в цілому світі.

Другие статьи