Корзина
308 отзывов
НОВОРІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ: БЕЗКОШТОВНИЙ ВИЇЗД МАЙСТРАДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ
+380968869614
+380508265006
+380961185394
УкраинаКиевПетропавлівська Борщагівка, Магазин-салон в ТЦ "Будмайдан" пав. 4А [tel.: 0982689680 / 0992689680] / / Магазин-салон: Львів, вул. Луганська 1-Б] - [tel.: 0968869614 / 0508265006]
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
SAVEN - Saving Energy
Корзина

Яку піч-камін вибрати: чавунну чи сталеву?

Яку піч-камін вибрати: чавунну чи сталеву?

Всі дров'яні печі виготовлені з таких матеріалів як чавуну, сталі, вогнетривкої, керамічної, або поєднання цих матеріалів. Всі вони мають свої переваги і недоліки, але треба враховувати, що якість печі визначається не стільки від матеріалу, скільки від його якості, і, насамперед, від якості проекту, на основі якого він був створений.

Печі чавунні

Найчастіше у чавунних печах деталі відлиті окремо і збираються механічно за допомогою гвинтів і герметиком для високих температур. В деяких чавунних моделях стінки бувають товстіші за стінки сталевих печей. Печі чавунні гріють майже завжди за рахунок випромінювання.

Чавун був довгий час улюбленим матеріалом для печей, завдяки своїй стійкості до перегріву і тривалої експлуатації. Печі чавунні зберігають тепло довше, ніж сталева, навіть якщо вони повільніші в розігріванні температури.

Ті, хто знайомий з чавуном, знає, що він являє собою відмінну поверхню для приготування їжі, що є важливим фактором, якщо ви зацікавлені в тому щоб на печі можна було б приготувати їжу.

Якщо піч перевантажена паливом і ви хочете знизити температуру або погасити полум’я, не слід кидати шматок льоду або намагатися вимкнути  струменем води, це може серйозно пошкодити її.

УВАГА! Не слід повністю закладати камеру дровами,  краще докладати дрова для помірного темпу обігріву.  В кінці потрібно дати самостійно охолонути печі.

Найбільш часто зустрічається дефект в печі  - це погано закритті двері. Хороша техніка перевірки це така, засунути папірець між хвірткою і дверима, закрити двері  і спробувати зняти папір. Папір не повинен рухатися.

В нашому інтернет-магазині ви знайдете як чавунні так і стальні печі різних європейських виробників, в нас представлено більше 400 моделей різної цінової категорії та різних якостях та властивостях печей, а саме:

Чавунні та стальні печі Kratki 

Чугунная печь KRATKI KOZA K7 Стальная печь Kratki Koza AB/S/N/O glass вращающаяся с черным кафелем
Чугунная печь KRATKI KOZA K7 Стальная печь Kratki Koza AB/S/N/O glass вращающаяся с черным кафелем

Чавунні печі  Dovre

 

Печь Dovre Sense 103/E10 глянцевый черный Чугунная печь Dovre Astro 4 CB/WB-SC
Печь Dovre Sense 103/E10 глянцевый черный  Чугунная печь Dovre Astro 4 CB/WB-SC

Чавунні та стальні печі  Invicta

Чугунная печь INVICTA PRESAGE АНТРАЦИТ Стальная печь INVICTA ATTIBA АНТРАЦИТ 
Чугунная печь INVICTA PRESAGE АНТРАЦИТ Стальная печь INVICTA ATTIBA АНТРАЦИТ

Чавунні печі Eurokom

Чугунная печь Eurokom Gustav с плитой

Чугунная печь Eurokom Harold с двойной дверкой

Чугунная печь EUROKOM GUSTAV С ПЛИТОЙ Чугунная печь Eurokom Harold с двойной дверкой

Чавунні печі Kaw-met

Чугунная печь KAW-MET P3 Чугунная печь KAW-MET P2
Чугунная печь KAW-MET P3 Чугунная печь KAW-MET P2

Всі моделі є сертифікованими європейськими товарами. Прямі поставки зі заводу, представлена гарантія на кожну піч-камін, яка діє протягом всього гарантійного терміну - це гарантія якісної продукції для вас. Будьте впевнені у своїй покупці!

Сталеві печі

Печі зі сталі виготовляються з листів сталі різної товщини. Шматки вирізаються, складаються, а потім зварюються. Деякі плити являють собою поєднання частин із сталі і чавуну. Багато печей, наприклад, мають дверцята із чавуну, щоб звести до мінімуму перегрів ущільнень.  Стальні печі є більш дорогими і виготовляються з листів металу, вони дуже важкі, і в порівнянні з чавунними печами є довговічні. Також у ці печі, дуже часто внутрішні стінки вогнища облицьовані шамотною цеглою.

Печі з сталі, побудовані з плити , передають тепло швидше, і можуть нагріти приміщення за кілька хвилин. Печі більш важкі мають особливості, схожі на чавунні плити тієї ж товщини, і можуть витримувати високі температури так само добре, без розривів. Печі стали нагріваються найбільш часто для конвекції.

Перегрів може бути проблемою, особливо, коли перевантажені печі з тонкої сталі. Легкий перегрів швидше за все, не впливає на ефективність грубки, але може мати впливу на його зовнішній вигляд. Перегрів більш серйозним може призвести до деформації частини печі, в результаті чого не ідеальне закриття дверей, або погіршується зварних швів, що призводить до втрати герметичності. Деякі опалювальні прилади з сталі мають форму циліндричної або багатогранної, щоб звести до мінімуму ці ризики.

 

Другие статьи