Корзина
283 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
ПРАЦЮЄМО НА ПОВНУ З ДОТРИМАННЯМ ВСІХ КАРАНТИННИХ НОРМ!БЕЗПЕЧНИЙ ШОПІНГ

Дякуємо за замовлення чи звернення. Товар заброньовано за Вами. Ми до Вас зателефонуємо з 9:00 першого робочого дня. Якщо питання термінове - зателефонуйте на вказані номери у розділі контакти. Ми допоможемо Вам.

+380968869614
+380508265006
+380961185394
УкраинаКиевПетропавлівська Борщагівка, Магазин-салон в ТЦ "Будмайдан" пав. 4А [tel.: 0982689680 / 0992689680] / / Магазин-салон: Львів, ул. Зелена, 238 [заїзд з вул. Луганська 1-Б] - [tel.: 0968869614 / 0508265006]
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
SAVEN - Saving Energy
Корзина
  • SAVEN - Saving Energy
  • Статьи
  • Чи можна використовувати камін у якості основного джерала тепла для оселі?

Чи можна використовувати камін у якості основного джерала тепла для оселі?

Чи можна використовувати камін у якості основного джерала тепла для оселі?

Опалення приміщення за допомогою каміна - дуже ефективне і вигідне рішення. Найчастіше такий варіант розглядають, як додаткову альтернативу до основної системи обігріву. Але варто розуміти, що камінна система опалення також може бути основним джерелом тепла в будинку. Звичайно, такий спосіб обігріву не може бути єдиним і вам обов'язково потрібно альтернативне джерело тепла (наприклад, на випадок, коли господарів довго не буде вдома). Але навіть з такою умовністю, подібна опалювальна система залишається дуже вигідною.

Отопление дома камином, альтернативное отопление

Як влаштована система обігріву будинку від каміна?

У разі якщо ви вирішили використовувати такий агрегат як основне джерело тепла необхідно буде топити камін регулярно, а не тільки коли сильно похолодає або захочете насолодитися вогником. Якщо ж господарів немає вдома і проводити топку немає можливості - повинен включатися потрібно використовувати альтернативне джерело тепла. Це може бути газовий або твердопаливний котел, сонячний колектор і т.д.

Сам принцип роботи системи обігріву будинку від каміна елементарний. Розпалений в каміні вогонь віддає теплову енергію корпусу камінного вкладиша, а той передає її далі до теплоносія - повітрю. За допомогою системи дистрибуції по мережі спеціальних каналів тепло розходиться по всіх приміщеннях. Таким чином, при правильній конструкції і відповідно основними технічними параметрами (коефіцієнт корисної дії і номінальна потужність) камін стане відмінним головним джерелом обігріву навіть для великого будинку.

Також подібну конструкцію можна легко використовувати разом з центральною системою опалення. В такому випадку встановлюється камін, оснащений спеціальним водяним контуром. У такій системі вода буде проходити через теплообмінник і підігріватися від камінного вкладиша. Після цього вона буде віддавати тепло радіаторам, а ті безпосередньо кімнатам. Подібним же чином є можливість використовувати тепло від каміна не тільки для обігріву будинку, але і для отримання гарячої води для споживчих цілей.

Отопление дома камином

 Переваги використання каміна як джерела системи опалення:

  •    Істотне зниження платіжок за комунальні послуги. Деревне паливо значно дешевше, ніж газ і інші аналоги. Тому витрати, пов'язані з опаленням, істотно знизяться.
  •  Страховка на весняний та осінній період. Часто буває, що температура повітря різко падає, а центральне опалення вже відключено або ще не включено. В такому випадку камін допоможе уникнути холоду в приміщенні і створить комфортний для життя температурний режим.
  •  Ефективність. Якщо в приміщенні вже присутній камін, ви в будь-якому випадку будете його час від часу розпалювати. За допомогою камінного вкладиша тепло не буде йти в димохід, а використовується для обігріву будинку. Таким чином, також економляться ваші витрати на опалення.
  •  Надійність. Система обігріву від каміна повинна встановлюватися разом з іншими альтернативними джерелами тепла. Це означає, що навіть під час тривалої відсутності господаря або його хвороби будинок буде опалюватися в автоматичному режимі газовим або електричним котлом. Така особливість дозволяє уникнути опускання нижче нуля температури в приміщенні або наповнення водою системи централізованого опалення навіть в разі тривалої зимової відпустки власників.

Кому підійде опалення за допомогою каміну?

Варто попередити відразу, що такий спосіб обігріву будинку не призначений для ледачих, хворих або людей, які постійно перебувають в роз'їздах. Камін вимагає постійної закладки дров для нормальної роботи. Дрова необхідно регулярно заготовлювати, складати і сушити. Така робота вимагає досить багато часу і зусиль. Але не варто занадто лякатися. Сучасні якісні каміни не вимагають закладки дров кожні дві години. У нормальних пристроях одного завантаження палива вистачає навіть на 12 годин. До того ж завжди можна включити альтернативне джерело тепла. Тому якщо ви регулярно буваєте вдома і досить фізично сильні - система опалення від каміна стане відмінним рішенням.

Другие статьи