Корзина
283 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
ПРАЦЮЄМО НА ПОВНУ З ДОТРИМАННЯМ ВСІХ КАРАНТИННИХ НОРМ!БЕЗПЕЧНИЙ ШОПІНГ
+380968869614
+380508265006
+380961185394
УкраинаКиевПетропавлівська Борщагівка, Магазин-салон в ТЦ "Будмайдан" пав. 4А [tel.: 0982689680 / 0992689680] / / Магазин-салон: Львів, ул. Зелена, 238 [заїзд з вул. Луганська 1-Б] - [tel.: 0968869614 / 0508265006]
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
SAVEN - Saving Energy
Корзина
  • SAVEN - Saving Energy
  • Статьи
  • Система підводу і розподілу повітря для горіння в камеру камінної топки з вулиці для серії нових еко-топок KAWMET W17

Система підводу і розподілу повітря для горіння в камеру камінної топки з вулиці для серії нових еко-топок KAWMET W17

Система підводу і розподілу повітря для горіння в камеру камінної топки з вулиці для серії нових еко-топок KAWMET W17

Ця система (для серії топок W17 EkO) призначена для підключення подачі повітря з вулиці у камеру камінної топки для регулювання та розподілу повітря в ній, для високоефективного управління процесу горіння, економії палива та підвищення ККД камінної топки за умови різного режиму горіння.

 

ВІДЕО-ІНСТРУКЦІЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ СИСТЕМИ ПОДАЧІ І РОЗПОДІЛУ ПОВІТРЯ З ВУЛИЦІ, ДЛЯ СЕРІЇ КАМІННИХ ТОПОК KAWMET W17

 

За допомогою регулятора можливі такі режими горіння:

1. Подача повітря на колесникову решітку і на передні верхні патрубки для обдуву скла (тобто систему «Чисте скло») використовують для інтенсивного режиму горіння чи, за необхідності, для розпалювання. 
Щоб включити цей режим потрібно потягти ручку регулятора максимально на себе.
2. Подача повітря на отвори в подвійній задній стінці топки і на передні верхні патрубки для обдування скла (система «Чисте скло») -  подвійне допалювання піролізних газів сприяє підвищенню ККД, а система «чисте скло» запобігає забрудненню скла з середини. Використовується для економії дров і отримання найвищого коефіцієнту корисної дії!

Цей режим включається при переміщенні регулятора від себе до упору.

3. Режим подачі повітря лише на передні верхні патрубки для обдуву скла (система «Чисте скло») – дозволяє максимально зменшити інтенсивність горіння в камері камінної топки і при цьому, залишити чистим скло. У цьому режимі також є можливість регулятором регулювати інтенсивність подачі повітря на скло, або перекрити подачу через ці патрубки повітря, що призведе до переходу топки в режим мінімального горіння чи тління – використовується при досягненні необхідної температури в приміщенні і подальшого підтримання її.

Режим включається при розміщення регулятора посередині.

 

Дані режими регулювання «еко-долотом» можна поєднувати з регулюванням подачі повітря з приміщення на дефлекторі зольного ящика.

Усі ці режими регулювання адаптером «Eko», як нової системи підведення і розподілу повітря ззовні в камеру згорання камінної топки значно підвищують ефективність, зменшують використання дров і зменшують викид СО в атмосферу

 

Другие статьи