Обігрів будинку каміном повітряного опалення.
З настанням осінніх холодів стає все актуальніше питання обігріву будинку. А при нинішній ситуації в країні актуальною стає можливість економності обігріву.
До недавніх пір ми сприймали камін як гарний символ затишку в домі, здатний обігріти лише невелику частину будинку безпосередньо біля себе самого. Але виявляється, сучасний камін може обігріти весь будинок при правильній його експлуатації. Чавунна або сталева камінна топка може бути джерелом тепла для вентиляційної системи повітряного опалення, або системи РГВ (розведення гарячого повітря). Потужність сучасних камінних топок коливається від 8 до 20 кВт. Відповідно вони здатні обігріти площу від 80 до 200 км2. Вони здатні швидко підвищити температуру в будинку і підтримувати її досить тривалий час.
Приміщення, в якому знаходиться камін обігрівається в першу чергу їм самим. Що ж треба зробити, щоб камін обогрел весь будинок? Необхідно доставити обігріте каміном повітря в інші приміщення. Для цього роблять розведення із спеціальних теплових рукавів з негорючих матеріалів, за якими потоки гарячого повітря поставляються в кімнати.
Така система розподілу повітря може функціонувати за рахунок природної конвекції (гаряче повітря піднімається вгору), при довжині теплових рукавів до 3м і великому перерізі каналів цього цілком достатньо. Якщо ж довжина рукавів більше повітря перерозподіляють примусово, запровадивши в систему воздуховода один або кілька вентиляторів. Таким чином гаряче повітря можна доставити на відстань до 10м. Таким чином можна красиво, швидко та економно обігріти весь будинок.
Головним елементом системи РГВ є сама топка, так як в ній безпосередньо відбувається процес горіння, в результаті ефективність всієї системи залежить від її якості, відповідно від нього ж залежить і ціна топки. У нашому інтернет-магазині представлений широкий модельний ряд камінних топок відомих брендів, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі каміна з необхідними саме Вам параметрами.
Телефонуйте! Консультація безкоштовно.