
Опалювальна конвекційна піч Rud Pyrotron Максі 02
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опалювальні печі Rud Pyrotron МАКСІ є високоефективними опалювальними приладами для автономного опалення житлових і комерційних приміщень. Відмінною особливістю печей виробництва Руд Экзост Систем є велика потужність печі, при аналогічних габаритних розмірів канадських печей інших виробників. Вартість печі при цьому однакова, тобто за ті ж гроші Ви отримуєте піч з більшою потужністю і можливістю обігріву більшої площі. Печі виготовляються відповідно до ТУ У 28.2-38198149-002:2014 Колір підставки - будь. Підставка не входить в комплект і замовляється додатково. Піч Rud Pyrotron МАКСІ [Тип 02] дозволить опалювати будь-які житлові і виробничі приміщення площею 200кв.м. (висота стелі 2.5 м). Працює на твердому паливі: брикети, дрова і деревні відходи тощо) ККД печі становить понад 75% за рахунок двофазного згоряння палива - на першій стадії паливо тліє і виділяє пічні гази, на другій стадії пічні гази повністю згоряють, завдяки цьому однією завантаження бункера вистачає для безперервного опалення протягом 8-12 годин. Технічні характеристики Найменування Піч Rud Pyrotron МАКСІ [Тип 02] Об'єм приміщення, м3 500 Потужність, кВт 18.6 Висота, мм 830 Ширина, мм 560 Глибина, мм 980 Вага, кг 120 Діаметр димоходу, мм 150 Матеріали Сталь марки 08КП. Труба погнуті на дорновом трубогиб з ЧПУ без овализации і ссужений в місцях згину зі сталі марки 08КП діаметром 76.2 мм Зварювання напівавтоматом на прмышленном зварювальному обладнанні. Для виготовлення частин печі використовувався верстат для плазмового різання металу з ЧПУ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Стан | Новий |
| Розташування печі | Будь-яке |
| Матеріал топки | Сталь |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вид пального | Тверде |
| Швидкість нагрівання повітря | 19 куб. м/хв |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Виносна топка | Ні |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Температура диму з труби | 100 град. |
| Вага | 120 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Номінальна потужність | 23 Вт |
| Тип печі | Одноярусна |
| Парогенератор | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Кошик для каменів | Ні |
| Каміння для печі | Ні |
| Бак для води | Ні |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кошик для дров | Ні |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість завантажень палива в добу | 2 раз/добу |
| Об'єм камери згоряння | 110 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина топкових дверцят | 350 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Висота | 830 мм |
| Висота скла дверцят | 231 мм |
| Висота топкових дверцят | 350 мм |
| Ширина скла дверцят | 319 мм |
| Глибина | 980 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна висота | 830 |
| Особливості | Система допалювання топкових газів "Pyrotron" |
| Джерело живлення | Дрова |
| Загальна довжина | 980 |
| Загальна ширина | 560 |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Торгові магазини, Дача, Будинок, Виробниче приміщення |
- Ціна: Ціну уточнюйте

