
Опалювальна конвекційна піч Rud Pyrotron Максі 04
Отопительныепечи Rud Pyrotron МАКСІ є високоефективними опалювальними приладами для автономного опалення житлових і комерційних приміщень. Відмінною особливістю печей виробництва Руд Экзост Систем є велика потужність печі, при аналогічних габаритних розмірів канадських печей інших виробників. Вартість печі при цьому однакова, тобто за ті ж гроші Ви отримуєте піч з більшою потужністю і можливістю обігріву більшої площі. Печі виготовляються відповідно до ТУ У 28.2-38198149-002:2014 Колір підставки - будь. Подставка не входит в комплект и заказывается дополнительно. Печь Rud Pyrotron МАКСИ [Тип 04] позволит отапливать любые жилые и производственные помещения площадью до 500кв.м. (высота потолка 2.5м). Работает на твердом топливе: брикеты, дрова и древесные отходы и т.д.) КПД печи составляет более 75% за счет двухфазного сгорания топлива - на первой стадии топливо тлеет и выделяет печные газы, на второй стадии печные газы полностью сгорают, благодаря этому одной загрузки бункера хватает для непрерывного отопления в течении 8-12 часов. Технические характеристики
- Найменування Піч Rud Pyrotron МАКСІ [Тип 04]
- Об'єм приміщення, м3 1250
- Потужність, кВт 44
- Висота, мм 925
- Ширина, мм 730
- Глибина, мм 1280
- Вага, кг 210
- Діаметр димоходу, мм 180
- Матеріали Сталь марки 08КП.
Труба погнуті на дорновом трубогиб з ЧПУ без овализации і ссужений в місцях згину зі сталі марки 08КП діаметром 76.2 мм Зварювання напівавтоматом на прмышленном зварювальному обладнанні. Для виготовлення частин печі використовувався верстат для плазмового різання металу з ЧПУ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Стан | Новий |
| Розташування печі | Будь-яке |
| Матеріал топки | Сталь |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вид пального | Тверде |
| Швидкість нагрівання повітря | 50 куб. м/хв |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Виносна топка | Ні |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Температура диму з труби | 100 град. |
| Вага | 210 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Номінальна потужність | 44000 Вт |
| Тип печі | Одноярусна |
| Парогенератор | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Площа обігріву | 44 кв.м |
| Комплектація | |
| Кошик для каменів | Ні |
| Каміння для печі | Ні |
| Бак для води | Ні |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кошик для дров | Ні |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість завантажень палива в добу | 2 раз/добу |
| Об'єм камери згоряння | 195 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина топкових дверцят | 350 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Висота | 925 мм |
| Висота скла дверцят | 231 мм |
| Висота топкових дверцят | 350 мм |
| Ширина скла дверцят | 319 мм |
| Глибина | 1280 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна висота | 925 |
| Особливості | Система допалювання топкових газів "Pyrotron" |
| Джерело живлення | Дрова |
| Загальна ширина | 730 |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Торгові магазини, Дача, Будинок, Виробниче приміщення |
| Загальна довжина | 1280 |
- Ціна: Ціну уточнюйте

